Nabór do Chóru Wydziału Fizyki

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych śpiewem w naszym Chórze – zarówno świeżo upieczonych studentów ze studiów licencjackich i magisterskich, jak też studentów wyższych roczników, doktorantów oraz pracowników Uniwersytetu Warszawskiego.
Aby dostać się do Chóru należy przejść ze skutkiem pozytywnym krótkie przesłuchanie, sprawdzające głos i słuch. Zapraszamy wszystkich – nawet tych, którzy zaraz powiedzą: „chciał(a)bym, ale nie umiem śpiewać” . Pozwólcie ocenić to naszej dyrygentce! Prawie każdy z nas wchodził na przesłuchanie z tymi słowami na ustach 🙂
Dla studentów dodatkową zachętą niech będzie fakt, że od tego roku Chór można (ale nie trzeba!) zaliczać jako przedmiot ogólnouniwersytecki. Za zaliczenie semestru można otrzymać ocenę oraz 3 punkty ECTS*.
Zapraszamy w środy 3, 10 i 17 października do Nowej Auli na Hożej 69 o godz. 18:30.
nabór 2012

 

*Na zajęcia w semestrze zimowym 2012/13 nie można rejestrować się samodzielnie w USOS-ie. Zamiast tego należy odbyć przesłuchanie. Osoby, które przejdą przesłuchanie (sprawdzenie słuchu, głosu, predyspozycji do śpiewania w chórze) zostaną zarejestrowane w USOS-ie przez dziekanat Wydziału Fizyki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *