Zapraszamy do Chóru!

Drodzy Studenci!

Oprócz możliwości wspólnego śpiewania, rozwijania umiejętności wokalnych, poznawania ciekawych ludzi i twórczego spędzania środowych wieczorów niechaj dodatkową zachętą będzie dla Was fakt, że od tego roku akademickiego Chór Wydziału Fizyki będzie można zaliczać jako przedmiot ogólnouniwersytecki. Za zaliczenie semestru można otrzymać ocenę oraz 3 punkty ECTS.

Na zajęcia w semestrze zimowym 2012/13 nie można rejestrować się samodzielnie w USOSie. Zamiast tego należy odbyć przesłuchanie.
Osoby, które przejdą przesłuchanie (sprawdzenie słuchu, głosu, predyspozycji do śpiewania w chórze) zostaną zarejestrowane w USOSie przez dziekanat Wydziału Fizyki.

Przesłuchania odbędą się w środy 3 i 10 października 2012 w Nowej Auli Wydziału Fizyki przy ulicy Hożej 69 w godzinach 18:30 – 21:00.

Zapraszamy!

jakoprzedmiot1