Dodatkowe korzyści płynące ze śpiewu w Chórze Wydziału Fizyki!

Drodzy Studenci! Mamy dla Was bardzo miłą wiadomość! Już od września Chór Wydziału Fizyki będzie można zaliczać jako przedmiot ogólnouniwersytecki. Za zaliczenie semestru można otrzymać ocenę oraz 3 punkty ECTS.

Na zajęcia w semestrze zimowym 2012/13 nie można rejestrować się samodzielnie w USOSie. Zamiast tego należy odbyć przesłuchanie.
Osoby, które przejdą przesłuchanie (sprawdzenie słuchu, głosu, predyspozycji do śpiewania w chórze) zostaną zarejestrowane w USOSie przez dziekanat Wydziału Fizyki.
Główna tura przesłuchań odbędzie się w Nowej Auli Wydziału Fizyki przy ulicy Hożej 69 w godzinach 18:30 – 21:00 w środy 3 i 10 października 2012. Istnieje też możliwość przesłuchania wcześniej, także w czerwcu.
Na wcześniejsze przesłuchania można umówić się indywidualnie pisząc na adres chor@okwf.fuw.edu.pl.
Osoby zakwalifikowane powinny podczas przesłuchania podać numer albumu i PESEL.

Zapraszamy!

autor: Mikołaj Grzędzielski